Co warto zobaczyć

Falochron

Miejsce do bezpiecznych i orzeźwiających spacerów. Otaczająca wokół woda sprawia, że widoki są przepiękne.

Więcej informacji

Latarnia Morska Darłowo

Latarnia morska na polskim wybrzeżu Bałtyku, położona w mieście Darłowo w dzielnicy Darłówko. Latarnia znajduje się pomiędzy Latarnią Morską Gąski a Latarnią Morską Jarosławiec. Można z jej szczytu podziwiać piękny Bałtyk.

Więcej informacji

Coroczny zlot pojazdów militarnych

Na imprezę zjeżdżają miłośnicy i właściciele rozmaitego sprzętu związanego z wojskiem, np. motocykle, ciężarówki, transportery, amfibie, a nawet czołgi. Zlot odbywa się w Darłówku Wschodnim na tzw. patelni (na wschodnim skraju miejscowości, niedaleko plaży). Darłówko jest nadmorską dzielnicą Darłowa.

Więcej informacji

Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

Pradawne zamczysko, posiadające salę tortur i pradawne lochy. Biała dama przechadza sie nocą. A w ciagu dnia możesz zobaczyć wystawy sztuki, oraz inne atrakcje.

Więcej informacji

Rejs Statkiem KRÓL ERYK I

Rejs takim statkiem to z pewnością niezła atrakcja dla dzieci jak i dorosłych. Wybierz się w podróż po morzu bałtyckim podziwiając jego uroki i przysłuchując się radosnym dźwiękom szant.

Więcej informacji

Park Wodny Jan

Głównymi atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych są zjeżdżalnie wodne (łącznej długości 230 m), dzika rzeka i brodzik dla dzieci. Pozostałą część stanowią baseny o łącznej wielkości 1500 m² z możliwością wypływania na zewnątrz, jaccuzi oraz sauny.

Więcej informacji

Rejsy Motorówką RIB - Darłowo

Jest to idealna alternatywa dla osób pragnących oderwać się na moment od codzienności i poczuć wspaniałą morską bryzę. Rejs taki dostarcza maksimum adrenaliny i można powiedzieć, że jest prawdziwą morską przygodą.

Więcej informacji